Klamki Zewnętrzne

Rozwiń filtr produktów↓

Cena:

Wyświetlanie 1–16 z 199 wyników

Klamki zewnętrzne – nowoczesna i dopracowana forma

Sprzedajemy klamki zewnętrzne, a stylowe szyldy sprawiają, że wyglądają one nowocześnie i pasują do różnego rodzaju drzwi. Produkty znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają odpowiednie parametry techniczne i estetyka, dzięki czemu proponowane elementy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – zarówno te dotyczące bezpieczeństwa i trwałości, jak i wyglądu klamek.

Czym wyróżniają się naszę klamki zewnętrzne ?

Oferujemy klamki zewnętrzne, które: 

  • wyróżniają się odpowiednią klasą bezpieczeństwa – zapewniają ochronę przed włamaniami; 
  • są dopracowane pod względem wyglądu i zastosowanych mechanizmów –mają minimalistyczną formę, a do tego m.in. takie mechanizmy jak wspomaganie na szyldzie wewnętrznym, które zapewnia płynność działania klamki. Montaż śrub jedynie od wewnętrznej strony wpływa pozytywnie na wygląd klamki oraz bezpieczeństwo (niepożądane osoby nie będą mogły podjąć próby wykręcenia klamki);
  • są wykonane z wysokiej jakości materiałów – masywne szyldy i profile aluminiowe sprawiają, że klamki znakomicie wyglądają, są trwałe, a przy tym odporne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych czy korozji;
  • mogą być stosowane w zamkach listwowych – dzięki temu elementy będą pasowały do większości drzwi wykonanych zarówno z aluminium, jak i drewna, PVC czy stali.

Oferujemy polskie produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców – dzięki temu mamy pewność, że cechują się deklarowanymi właściwościami. Są także łatwe w montażu i codziennym użytkowaniu, dlatego warto stosować je zarówno w przestrzeniach prywatnych, komercyjnych, jak i publicznych. Wszędzie będą dobrze wyglądały i zapewnią wysoki komfort użytkowania.

Klamki zewnętrzne szyld od AXA

Minimalizm połączony z estetyką i funkcjonalnością – to właśnie wyróżnia klamki zewnętrzne od AXA. Ich elementy są niezawodne i działają w płynny sposób nawet przy intensywnej eksploatacji. Dodatkowo zabezpieczają wnętrze przed włamaniami – to także dzięki temu stanowią dobry wybór. Korzystna cena i design, który możesz dopasować do wyglądu drzwi czy całej elewacji, sprawiają, że inwestycja w tego typu klamki się opłaca.

Znajdziesz u nas również inne produkty marki AXA, w tym klamki zewnętrzne z długim szyldem. Dzięki temu będziesz mógł wybrać, która opcja bardziej Ci się podoba i pasuje do Twojego gustu.